Supertrip

Dobrodružstvá po celom svete

Dobrodružná cestovná kancelária s ktorou zažijete naozajstné dobrodružstvá.


Cestovanie pre nás znamená celý život, lietame krížom krážom svetom, stretnúť nás môžeš pri východe slnka na sopke na Bali, počas pozorovania horských goríl v Afrike, v centre NewYorku, alebo aj v Andách v Peru.

Ako ale vznikol SuperTrip?

2013

Začali sme intenzívne cestovať, už nás nebavilo lietať len do jednej destinácie tam a späť na nejaký trip a tak sme si povedali, že spravíme SuperTrip a leteli sme na trase Budapešť-Rím-Kréta-Cyprus-Miláno-BA.

2014

Podnikli sme ďalší skvelý výlet, spojili sme Kanárske ostrovy, Dominikánsku republiku a Portugalsko. Založili sme stránku na FB, vyšiel o nás aj prvý článok a začína nás sledovať velmi veľa ľudí.

2015

Máme úplne prvú skupinku! Sú to síce všetko známi a kamoši, ale je nás 12 a uskutočňujeme prvý zájazd do Ázie a to rovno na mesiac. Indonézia, Malajzia, Singapur a Thajsko si užívame naplno a vychádza aj ďalší článok.

2016

Tento rok len makáme v našej bývalej práci, dokonca si necháme preplatiť aj dovolenku, len aby sme mali čo najväčší kapitál.

2017

Rok zlomu – odlietam s jednosmerkou na Filipíny a zo SuperTripu sa stáva oficiálne cestovná kancelária!

2018 a 2019

Tvrdo makáme na našich cieľoch a vypredávame tripy za pár dní a niekedy aj za pár hodín. Je úplne bežné, že máme všetko vypredané aj pol roka dopredu.

2020

Prichádza Covid a aký máme nato pohľad? Je to pre nás ten najlepší tréning dostať sa cez všetky tieto prekážky, aby sme vám mohli aj naďalej prinášať naše SuperTripy – tripy, na ktorých cítiš, že žiješ!

Spoznaj náš team